باسکول ایران
خانه / باسکول آویز / باسکول آویز جرثقیلی / باسکول آویز جرثقیلی 1 تن‌‌/ 2 تن‌‌/ 3 تن‌‌/ 5 تن و 10 تن دیجیتال

باسکول آویز جرثقیلی 1 تن‌‌/ 2 تن‌‌/ 3 تن‌‌/ 5 تن و 10 تن دیجیتال

باسکول جرثقیلی آویز 1 تن‌‌/ 2 تن‌‌/ 3 تن‌‌/ 5 تن و 10 تن دیجیتال‌، دستگاه اندازه گیری برای وزن کردن اجسام سنگین یا موادی که توسط جرثقیل بلند می شوند، است. برای تهیه باسکول آویز می توانید با شماره 09123202389 تماس بگیرید.

باسکول آویز جرثقیلی دیجیتال

باسکول آویز جرثقیلی دیجیتال چیست؟

باسکول آویز جرثقیل‌، برای اندازه گیری وزن بارهای سنگینی که از جرثقیل یا بالابر آویزان می شوند‌، کاربرد دارد. برای مقاومت در برابر شرایط سخت محیط های صنعتی طراحی و تولید می شوند و اغلب در صنایع تولیدی، ساخت و ساز و حمل و نقل جایگاه خوبی برای خودشان دارند.

ترازو جرثقیل دیجیتال‌، برای وزن کردن اجسام از یک لودسل (دستگاهی که نیروی وزن را به سیگنال الکتریکی تبدیل می کند)، یک صفحه نمایش دیجیتال و دو قلاب ثابت و متحرک برای اتصال به جرثقیل و آویزان شدن بار تشکیل می شود.

ترازو جرثقیل دیجیتال می تواند وزن سنگین را تحمل کند و طراحی محکم و آسانی دارد. این ترازوها ویژگی های مشترکی مانند طراحی دقیق، خوانایی عالی و دوام باورنکردنی دارند. ترازوهای جرثقیل دیجیتال دارای حداقل ظرفیت بالابری 50 کیلوگرم و حداکثر وزن 50 تن هستند.
چهار دقت با رزولوشن، به ترتیب 100 گرم تا 200 گرم‌، 500 گرم‌، 1 کیلوگرم تا 2 کیلوگرم و 5 کیلوگرم‌ دارند.

ترازو های آویزان سقفی‌، با دقت تولید می شوند و با پودر سنگین بدنه شان را می پوشاند، تا از عملکرد بدون مشکل در محیط های نامطلوب اطمینان حاصل کنند. برای مصرف و کاربرد، بدون وقفه در هر مکانی‌، ویژگی های اضافی شامل ریخته گری آلومینیومی برای بدنه، صفحه کلیدهای صنعتی و قلاب قابل جابجایی فولاد آلیاژی دارند.

باسکول آویز جرثقیلی دیجیتال

مزایای استفاده از باسکول آویز جرثقیل چیست؟

 1.  ترازو جرثقیل را برای توزین بارهای بزرگ و اجسام سنگین معلق بدونه قرار گرفتن روی پلتفرم توزین‌، بکار می برند که میتواند وزن را همزمان بسنجد.
 2. ترازو جرثقیل با استفاده از قلاب بارها را وزن می کند. همچنین می توان از آن برای وزن کردن وسایل کوچک استفاده کرد. برای وسایل سبک تر، ترازو را می توان در دستتان نگه دارید یا توسط جرثقیل با استفاده از زنجیر یا تسمه های بالابر نگه بدارید.
 3. وزن جسم عمدتاً توسط جرثقیل مکانیزه بررسی می شود که باعث کاهش تماس با اپراتورها و جلوگیری از حوادث در محل کار می شود.
 4. ترازو جرثقیل دارای صفحه نمایش LED روشن است که به کاربران کمک می کند، به راحتی عدد وزن را بخوانند.
 5. ترازوهای جرثقیل با بسیاری از عملکردهای دیگر مانند ضد گرد و غبار، خاموش شدن خودکار، خاموش شدن برای حفظ باتری و باتری پشتیبان داخلی برای ساعات طولانی کار می کنند.

باسکول آویز جرثقیلی دیجیتال

کاربرد باسکول آویز جرثقیلی 1 تن‌‌/ 2 تن‌‌/ 3 تن‌‌/ 5 تن و 10 تن دیجیتال

باسکول های آویزان برای صنایع ریخته گری و حمل مواد ایده آل هستند. برخی از مدل های باسکول آویز را از آلیاژ دریایی می سازند که آنها را در صنعت ماهیگیری و همچنین عملیات دریایی و کشتیرانی بسیار مفید می کند. برخی از آنها در عملیات هوا و فضا‌، هواپیمایی و صنایع ساخت و ساز و عمرانی کاربرد دارند. در مسافرت ها و حتی خانه ها مصرف می شوند.

هر مکانی که توزین روی زمین مشکل دارد این دستگاه کاربرد دارد چونکه این باسکول ها معمولاً از یک جرثقیل یا سایر وسایل بالابر آویزان می شوند و از حسگرهای الکترونیکی برای اندازه گیری وزن بار استفاده می کنند.
آنها همچنین دارای نمایشگرهای رنگی هستند که امکان دید بهتر را فراهم می کند.

این ترازوها مجهز به نمایشگرهای دیجیتال بادوام هستند که از نظر خوانایی بی نظیر هستند و با استانداردهای عالی مطابقت دارند.
کرین اسکیل ها می تواند از وزن 1 تن تا وزن 10 تن را تحمل کند. ترازوهای سنگین برای کاربردهای سنگین تر ایده آل هستند.

ترازوهای جرثقیل سنگین معمولاً در مکان هایی با ساخت و ساز ناهموار عالی هستند و به راحتی نصب می شوند. این ترازوهای جرثقیل معمولاً با رویکرد حداکثر مقاومت قلاب ساخته می شوند و از فضای موجود حداکثر استفاده را می کنند. آنها همچنین دارای سازه های کم وزن هستند.

باسکول آویز جرثقیلی دیجیتال

باسکول جرثقیلی آویز چگونه کار می کند؟

ترازوهای جرثقیل را می توان با باتری کار کرد. توصیه می کنیم قبل از استفاده ترازو خود را به طور کامل شارژ کنید و یک باتری اضافی در دسترس داشته باشید. اکثر ترازوهای جرثقیل در یک جعبه با تمام قطعات لازم عرضه می شوند.

قلاب های گردان و ثابت را به بدنه که نمایشگر دیجیتال روی آن است‌، وصل کنید و حالا می توانید وزن کردن را شروع کنید.
شما می توانید بررسی و تأیید کنید که صفر دستگاه درست است. می دانید که نشان دهنده دیجیتال‌، اطلاعات بار و وزن بار را نمایش می دهد.

حالا می توانید محموله خود را با اتصال آن به قلاب ارسال کنید. برای دریافت اطلاعات و قرائت دقیق، مطمئن شوید که ترازوهای جرثقیل شما کالیبره هستند. برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها می توانید ترازوهای جرثقیل را به چاپگر متصل کنید.

در ساخت و حمل بار ترازو جرثقیل به طور مکرر بهره گیری می شود. دانستن وزن محموله هنگام حمل و نقل مقادیر زیاد از طریق هواپیما، قطار یا کشتی بسیار مهم است. اگر وزن کردن به درستی رعایت نشود، این امر می تواند منجر به از دست رفتن مقادیر زیادی از بار و بقیه محموله در حال حمل شود.

کارگران همچنین می توانند از ترازوهای جرثقیل برای تعیین اینکه آیا به جرثقیل های دیگری که قادر به تحمل وزن محموله باشند نیاز دارند یا نه، استفاده کنند. اگرچه بسیاری از جرثقیل های با کاربری در صنایع حمل و نقل یا ساخت و ساز عمرانی، به گونه ای طراحی می شوند، که نیروی زیادی را تحمل کنند، اما اگر به درستی تقویت یا ثابت نشوند تا وزن محموله را تحمل کنند، ممکن است تحت فشار بشکنند.

شما اکنون درک خوبی از ترازوهای جرثقیل و نحوه کار آنها دارید. اگر شما در یک صنعت هستید، باسکول جرثقیل بهترین راه حل برای تجارت شما است. با تمام اطلاعاتی که در مورد ترازو جرثقیل دارید، می توانید به طور آگاهانه و دلچسب در مورد تهیه باسکول آویز تصمیم بگیرید.

باسکول آویز جرثقیلی دیجیتال

باسکول آویز جرثقیلی 1 تن‌‌/ 2 تن‌‌/ 3 تن‌‌/ 5 تن و 10 تن دیجیتال

یک ترازو جرثقیل آویز با ظرفیت اولیه 1000 کیلوگرم (‌1 تن‌) / 2000 کیلوگرم (‌‌2 تن‌) / 3000 کیلوگرم (‌‌3 تن‌) / 5000 کیلوگرم (‌5 تن‌) / 10000 کیلوگرم (‌10 تن‌)، برای ظرفیت های وزنی با تناژ مورد نیار، به کار می رود.
استاندارد دقت OIML کلاس C3 است، می تواند برای فرآیند وزن گیری استفاده شود. ترازو جرثقیل با لودسل یک تکه و محفظه آلومینیومی ریخته گری دارای کلاس حفاظت IP54 است.

باسکول آویز جرثقیلی دیجیتال

جزئیات ترازوی جرثقیل آویز دیجیتال

 • قلاب دارای طراحی چرخشی 360 درجه است که برای کاربران ایمن و راحت است.
 • چندین گزینه واحد در لودسل جرثقیل مانند کیلوگرم وجود دارد.
 • وزن ناخالص/خالص‌، تنظیم صفر‌، ردیابی خودکار نقطه صفر‌، تجمع‌، نگه داشتن‌، هشدار اضافه بار‌، کالیبراسیون از راه دور و سایر عملکردها‌.
 • تعدادی طرح قابل توجه: پوشش آلیاژ آلومینیوم، پوشش سطح اسپری، بادوام و صفحه نمایش دیجیتال بزرگ و واضح
 • هشدار باتری کم ترازوی جرثقیل و عملکرد خاموش شدن خودکار صرفه جویی در مصرف انرژی‌.
 • رابط اختیاری پورت خروجی RS232، ترازوی جرثقیل دیجیتال می تواند صفحه نمایش بزرگ بی سیم و ابزار کنترل بی سیم شرکت ما را به کامپیوتر وصل کند.
 • فاصله کنترل از راه دور مادون قرمز مقیاس جرثقیل آویزان تا 15 متر و کار در دمای 20- الی 50+ درجه سانتیگراد.
بیشتر بدانید:
انواع برند ترازو جرثقیل Crane Scale‌، انواع OCS‌ و ever right در ایران موجود است.

قیمت انواع باسکول آویز جرثقیلی دیجیتال 1 تن الی 10 تن

باسکول آویز یا Crane Scale (‌کرین اسکیل‌) سنگین در انواع ظرفیت 1 تن‌، 2 تن‌، 3 تن‌، 5 تن‌، 10 تن‌، 15 تن‌، 20 تن و 30 تن و ظرفیت های کم‌، 50 کیلو‌، 100 کیلویی‌، 200 کیلوگرم‌، 300 کیلو و 500 کیلو گرم تولید و به بازار های مختلف ارسال می شود.

هر دسته از باسکول آویز جرثقیلی‌، سبک و سنگین با توجه به داشتن پورت خروجی‌، نمایشگر دوم و موارد دیگر‌، قیمت مختلف دارند.
پیشنهاد ما این است که با مشاور سایت مهندس عبدالرضا کسری تماس بگیرید. هم مشاوره رایگان دارید و هم بهترین انتخاب با توجه به نیاز سازمانتان انجام می گیرد.

باسکول آویز جرثقیلی دیجیتال

خرید انواع باسکول آویز جرثقیلی دیجیتال 1 تن الی 10 تن

بعد از انتخاب و استعلام قیمت باسکول آویز یا Crane Scale (‌کرین اسکیل‌) یکی از انواع ظرفیت 1 تن‌، 2 تن‌، 3 تن‌، 5 تن و 10 تن‌‌، خرید دستگاه براحتی انجام می شود.

معمولاً بصورت تلفنی‌، واریز وجه را مشتری انجام میدهد و اطلاعات گیرنده دستگاه مانند شماره همراه و آدرس را به همراه عکس از واریر را می فرستد.
برخی موارد هم مشتری به مکان فروش باسکول آویز جرثقیلی می آید و واریز وجه نقد را انجام می دهد.

ارسال بار و خدمات پس از فروش و تعهدات لازم به مشتری برعهده کسری باسکول است.

 

جهت خرید و فروش انواع باسکول های دیجیتال صنعتی و جاده ای، میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس کسری
راه های تماس :
شماره موبایل : 09129728651
تلفن ثابت : 02144140069
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: kasrabaskoul@
پست الکترونیکی : info@kasrabaskoul.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کسری باسکول