باسکول ایران
خانه / باسکول سقفی / باسکول سقفی 10 تن آویز / قیمت باسکول سقفی 10 تن آویز دیجیتال

قیمت باسکول سقفی 10 تن آویز دیجیتال

قیمت باسکول سقفی 10 تن آویز دیجیتال در زمستان 1402‌، از 18/500/000 هزار تومان شروع و تا 45 میلیون تومان ادامه دارد. کاربرد باسکول جرثقیلی در مکان هایی که توزین زمینی به سختی انجام می شود، است. برای تهیه این باسکول با شماره  09123202389 تماس بگیرید.

اما بهتر است، قبل از همه به موضوع باسکول های سقفی چیست و کاربردشان بپردازیم. در نهایت گرفتن قیمت باسکول سقفی 10 تن کار بسیار راحتی است.

قیمت باسکول سقفی 10 تن

باسکول سقفی چیست‌؟ (‌جرثقیلی و آویز‌)

باسکول سقفی یا ترازوهای آویزان‌، ترازوهایی هستند که برای توزین معلق وسایل بزرگ، سنگین یا نامناسب استفاده می شوند. علاوه بر این، از ترازوهای جرثقیل ممکن است برای اطمینان از عدم بارگذاری بیش از حد جرثقیل، با تامین وزن مناسب کالای در حال بلند شدن‌، استفاده شود.

باسکول های سقفی و ترازوهای جرثقیلی آویز‌، معمولاً در محیط‌های صنعتی استفاده می‌شوند و به شما این امکان را می‌دهند که در فضای کف هنگام وزن کردن صرفه‌جویی کنید.
به عنوان مثال، یک ترازو پلت فرم یا کفی با ظرفیت بالا مثل 10 تن یا 5 تنی‌، فضای ارزشمندی از مکان تجاری یا صنعتی را اشغال می کند، اما یک باسکول سقفی جرثقیلی از سقف یا دروازه یا جرثقیل‌، آویزان است.

این باسکول های مینی و سنگین قابلیت جابجایی و حمل و نقل را دارند، بنابراین می توان آن را به راحتی در زمانی که استفاده نمی شوند، از سر راه دور نگه داشت.

انواع باسکول جرثقیل آویز در بازار به لحاظ ظرفیتب

 • 50 کیلو تا 500 کیلو مینی
 • 1 تن تا 5 تنی آویز صنعتی
 • 10 تنی تا 50 تنی سنگین صنعتی

قیمت باسکول سقفی 10 تن

کاربردهای باسکول جرثقیل سقفی چیست؟

باسکول جرثقیل سقفی و آویز‌، اغلب در محیط های سخت و صنعتی مانند کارخانه های کشتی سازی، کارخانه ها و انبارها برای حمل و نقل، مهندسی و کارهای مربوط به تولید یافت می شود.
آنها دارای بدنه بادوام، محافظ و اتصالات غلاف فولادی بزرگ هستند که از واحد بار یا محصول توزین‌، در برابر آسیب تصادفی در هنگام توزین محافظت می کند.
ترازوهای جرثقیل سقفی را می توان برای انواع کاربردهای صنعتی در مقیاس بزرگ از جمله توزین تورهای ماهیگیری تجاری، توزین ظروف و جعبه های بزرگ، توزین معلق میله های آلیاژ فولادی و سایر مواد در ساخت و ساز یا در هنگام تخلیه بار از کشتی ها استفاده کرد.

توجه: مانند همه کاربردهای توزین صنعتی، کاربر مسئول اطمینان از عملکرد ایمن ترازو در طول عملیات توزین است.
رعایت کامل معیارهای بار کار ایمن (SWL) توسط کاربران بسیار مهم است و فقط باید از این ترازوها برای انجام عملیات توزین معلق تحت حد وزن اعلام شده استفاده کنند.

نه وب سایت کسری باسکول و نه سازنده دستگاه، نمی توانند مسئولیت حوادث یا حوادث ناشی از استفاده نادرست از این ترازو باسکول ها را بر عهده بگیرند.

کاربرد در فضا هوا

قیمت باسکول سقفی 10 تن

مصرف در معادن

قیمت باسکول سقفی 10 تن

استفاده در صنایع مختلف

درباره ترازو آویز سقفی

بار کاری ایمن (SWL) چیست‌؟ (‌‌Safe Working Load)

بار کاری ایمن‌، یک اقدام ایمنی مهم برای بررسی ظرفیت بارگذاری بیش از حد تجهیزات بالابر است.

بار کاری ایمن (SWL) حداکثر نیرویی است که یک قطعه از تجهیزات بالابر، دستگاه بالابر یا لوازم جانبی متصل برای بلند کردن بار، می‌تواند بدون ترس از شکستن و پرت شدن‌، یک جرم معین ( حداکثر ظرفیت وزنی‌) را بالا ببرد، معلق کند یا پایین بیاورد.

باسکول جرثقیلی چگونه کار می کند؟

ترازو باسکول های سقفی و جرثقیلی‌، با یک قلاب در دو طرف طراحی می شوند، تا عملیات توزین را ساده تر انجام دهند. هنگامی که یک بار به دستگاه شما متصل و آویزان می شود، نیرو و فشار وارده بر روی لودسل اندازه گیری می شود و در نمایشگر دیجیتال خوانده می شود.
این فرآیند بلند کردن و توزین همزمان، می تواند عملیات حمل و نقل را کارآمدتر انجام دهد زیرا کالاها می توانند همزمان وزن شوند و از طریق جرثقیل حمل شوند.

قیمت باسکول سقفی 10 تن

ترازوهای سقفی چقدر دقیق هستند؟

دقت ترازو های سقفی‌، به مدل و ساخت آن بستگی دارد، اگرچه اکثر دستگاه‌ها با وجود ظرفیت بالا، دقیق باقی می‌مانند.

دقت ترازو های سقفی مانند کرین اسکیل‌، از 5 گرم برای ترازو آویز مینی 50 کیلوگرم شروع تا 20 کیلوگرم برای باسکول های سنگی یا مکانیکی 50 تنی ادامه دارد.

حال که با باسکول های آویز و کاربردشان آشنا شدید، جزئیات باسکول جرثقیل 10 تن در اختیارتان قرار می دهیم.

بررسی تخصصی باسکول سقفی 10 تن (‌جرثقیل‌)

باسکول سقفی جرثقیل 10 تنی برای توزین وزن اقلام و محصولات و حمل آنها تا ظرفیت 10000 کیلوگرم است.
توزین این حجم از مواد و محصولات بصورت عادی با باسکول های کفی‌، انهم فراتر از ظرفیت 5 تن معمول و مرسوم یا باسکول های نیسان کش 10 تنی یا باسکول های کپه کش که همگی روی زمین قرار دارند، امکان پذیر است.

اما گاهی نیازمند فضای زمینی مکان صنعتی و تجاری برای کارهای مهم تر و مفیدتر دیگر هستیم یا در مکان هایی مثل بنادر و گمرکات بایستی باسکول کنار کانتینر برود، عملیات وزن را انجام دهد.
بعد از آن، حمل بار، تا رساندن به عرشه کشتی و هر مکانی دیگر، مشکل بعدی تاجران و صاحبان صنایع خواهد بود.

اما باسکول های آویز 10 تنی جرثقیلی‌، با اتصال از بالا به جرثقیل و از قسمت تحتانی به مواد مختلف با اشکال مختلف، توزین مواد و جابه جایی آنها را به سادگی انجام می دهند. ( باسکول آویز یا سقفی یا جرثقیلی به همین دلیل به آنها می گوییم )

بدنه این دستگاه از جنس فولاد و مستحکم است که اگر با حرکت های ناگهانی و یا شوک های الکتریکی و مکانیکی روبرو شود، آسیبی نمی بیند.

عملیات توزین مواد توسط باسکول های آویز راحتر و کم زمانبر تر از گذشته می باشد و این باسکول دیجیتال را به دستگاهی محبوب در میان صاحبان کار و صنعت کرده است.

قیمت باسکول سقفی 10 تن

ویژگی و مشخصات باسکول 10 تنی

 • ظرفیت وزنی تا 10000 کیلو گرم
 • دقت 5 کیلوگرم
 • دارای لودسل کششی
 • دارای نمایشگر دیجیتال بزرگ و واضح LED
 • دارای دو قلاب یکی ثابت و دیگر دوار با چرخش 360 درجه
 • ریموت کنترل برای تنظیمات از راه دور
 • امکان اتصال بی سیم به نمایشگر جانبی با قابلیت چاپ
 • دگمه خاموش/روشن
 • امکان خاموش شدن خودکار برای ذخیره عمر باطری
 • و مواردی دیگر

کاتالوگ باسکول جرثقیل آویز 10 تنی

قیمت باسکول سقفی 10 تن

خرید باسکول سقفی 10 تن آویز دیجیتال

توصیه می کنیم که باسکول جرثقیل را از کسری باسکول خریداری کنید.

کسری باسکول‌، دارای ویژگی های متفاوتی در ارائه باسکول های سقفی جرثقیلی هست.
یکی از این ویژگی ها این است که مدل های باسکول جرثقیل دیجیتال با واحد کیلوگرم است که با معیارهای Safe Working Load (SWL) مطابقت دارد یعنی با همه کاربردهای توزین معلق مطابقت دارد.
از میان ترازوهای جرثقیل ارزان قیمت و باکیفیت ما، قیمت باسکول سقفی جرثقیلی 10 تن بسیار مناسب است. برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

قیمت باسکول سقفی 10 تن

قیمت باسکول سقفی 10 تن آویز دیجیتال

انواع باسکول آویز و جرثقیلی در ظرفیت های مختلف و برندهای متفاوت در بازار جهانی و ایران موجود می باشد.

حتی باسکول جریقیل 10 تنی در برندهای مختلف مانند کرین اسکیل‌، اورایت و انواع OCS در بازار ایران موجود است. قیمت باسکول سقفی 10 تن آویز بسته به نوع سازنده آن، تغییرات نرخ ارز و دلار و بسیاری موارد دیگر متغیر می شود. مثلاً قیمت 18/500/000 هزار تومان تا 45/000/000 میلیون تومان، نرخ زمستان 1402 این دستگاه است.

بهتر است قبل از انتخاب، با کارشناس حرفه ای سایت، مهندس عبدالرضا کسری‌، تماس بگیرید. زیرا هم انتخاب بهتری انجام می دهید و هم قیمت روز دستگاه را بدست می آورید.

قیمت باسکول سقفی 10 تن

جهت خرید و فروش انواع باسکول های دیجیتال صنعتی و جاده ای، میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس کسری
راه های تماس :
شماره موبایل : 09129728651
تلفن ثابت : 02144140069
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: kasrabaskoul@
پست الکترونیکی : info@kasrabaskoul.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کسری باسکول