باسکول ایران
خانه / باسکول جاده ای / انواع باسکول جاده ای 8 تن تا 120 تنی دیجیتال

انواع باسکول جاده ای 8 تن تا 120 تنی دیجیتال

انواع باسکول جاده ای کدام است؟ چگونه می توان به خرید باسکول های دیجیتال از 8 تن تا 120 تنی صادراتی، در هنگام تصمیم گیری برای خرید مطمئن بود؟
قبل از جواب به سوال انواع باسکول جاده ای (ظرفیت از 8 تن دیجیتال تا 120 تنی صادراتی) کدام است، بهتر است با سیستم های توزین جاده ای در قدیم و جدید آشنا شوید.
در روزگاران قدیم و حتی تا دهه اخیر، وزن کشی انواع محصولات از مایع تا گاز، با دستگاه های مکانیکی که نشاندهنده عقربه ای داشتند صورت می گرفت.
امروز با پیشرفت علم، تاکید فراوان دین مبین اسلام به سنجش دقیق و صحت میزان، نگرانی دو طرفه فروشندگان و خریداران که محصولشان نیازمند توزین است، باسکول های دیجیتال طراحی و ساخته شده اند.
در پروسه تولید این محصولات جاده ای، از حسگر وزنی به نام لودسل استفاده می شود، که قطعه ایی الکترونیکی است و نتیجه وزن کردن را به نمایشگر باسکول دیجیتال ارسال کرده و نتیجه وزن به صورت رقم یا دیجیت دیده می شود.

باسکول های دیجیتال انواع
مختلفی دارند ولی در سه دسته بزرگ تولید و به بازار ارائه می شوند:
ترازوهای سبک، باسکولت های صنعتی و باسکول های جاده ای
باسکول های جاده ای انواع عمده مختلفی از لحاظ جنس صفحات، نوع لودسل و تعداد آن، ظرفیت های متفاوت و نمایشگر دارند. البته مسائل دیگری مانند نوع پرینتر، ساخت لودسل و … تنوع این محصولات را بیشتر می کند.
ظرفیت های متفاوت باسکول های جاده ای: 8 تن مخصوص وانت و نیسان، 10 تن مناسب نیسان، 20 تن مخصوص خاور، 30 و 50 تنی مناسب کامیون تک و جفت، 60، 80، 100 و 120 تنی دیجیتال هم مربوط به تریلی

خب مسلم است که با توجه به انواع مختلف این تجهیزات (8 تن تا 120 تن، صفحات مختلف، قطعات دیجیتال) و پیچیدگی خاص در این صنعت، نیازمند مشاوره با افراد متخصص و مجرب در این سیستم هستید تا بتوانند اطلاعات فنی دقیق، رزومه کاری واقعی، در اختیارتان قرار بدهند.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

جهت خرید و فروش انواع باسکول های دیجیتال صنعتی و جاده ای، میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس کسری
راه های تماس :
شماره موبایل : 09129728651
تلفن ثابت : 02144140069
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: kasrabaskoul@
پست الکترونیکی : info@kasrabaskoul.com

مطلب پیشنهادی

قیمت تمام شده باسکول فلز 60 تنی جاده ایی

آیا برایتان قیمت باسکول فلز 60 تنی نسبت به بتنی آن، مهم است؟ قیمت تمام شده انواع باسکول های فلزی و نیم فلز نیم بتن نسبت به بتنی پیش ساخته جاده ایی، بدلیل تورم ناشی در جامعه، روی اجسامی مانند آهن و طلا، همیشه بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کسری باسکول