باسکول ایران
خانه / باسکول جاده ای / باسکول ارزان قیمت جاده ای دیجیتال

باسکول ارزان قیمت جاده ای دیجیتال

معنی باسکول جاده ای چیست؟ باسکول ارزان قیمت، چه نوع تجهیراتی هستند؟ باسکول دیجیتال چه مدل باسکولی است؟
باسکول جاده ای به معنی دستگاه وزن کردن کالا به همراه وسایل نقلیه حامل آنها (تریلر، کامیون، وانت، خاور و نیسان) می باشد. به دلیل استفاده از وسایل نقلیه نامبرده به جاده ای معروفند.

باسکول های ارازن قیمت، یک سری از امتیازات باسکول های استاندارد که قیمت بالاتری را دارند، ندارند.
یک باسکول جاده ای دیجیتال، باید خدمات پس از فروش به مدت حداقل 10 سال داشته باشد و گارانتی قطعات الکترونیکی حداقل 3 سال را داشته باشد. هر زمان که نیاز به تعمیرات و قطعات داشته، به سرعت نیاز مشتری مرتفع گردد.
صرف قیمت باسکول دیجیتال ارزان، نمی توان به نوع باسکول اعتماد کرد شاید که خریداران را در وهله اول خرسند کرده ولی بعد ها باید بابت عدم موارد بالا، هزینه های زیادی پرداخت کند.
باسکول های امروزی همه دیجیتال هستند و این مدل باسکول ها، از لودسل یا قطعات الکترونیکی برای اندازه گیری وزن و فشار وارد بر آنها استفاده می کنند و اطلاعات خروجی که آنالوگ هستند به نمایشگر وارد و در آنجا به صورت رقم و اعداد دیجیتالی نشان داده می شوند.
همانطور که متوجه شدید باسکول های دیجیتال جاده ای، به دلیل کاربرد منحصر به فردشان در کلیه مکانهای بازرگانی، اقتصادی و تجاری با اهمیت می باشند.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

جهت خرید و فروش انواع باسکول های دیجیتال صنعتی و جاده ای، میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس کسری
راه های تماس :
شماره موبایل : 09129728651
تلفن ثابت : 02144140069
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: kasrabaskoul@
پست الکترونیکی : info@kasrabaskoul.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع باسکول جاده ای 50 تن و 60 تنی

خریداران و کاربران محترم صنعت باسکول، آیا می دانید که صادرات تمامی باسکول های جاده ای دیجیتال با ظرفیت 120 تن، 100 تنی، 80 تن، 60 تنی و 50 تن به صورت تمام فلزی یا فلزی به کشورهای همسایه از جمله عراق از طریق گروه صنعتی وب سایت انجام شده است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کسری باسکول