باسکول ایران
خانه / ترازو / ترازو باسکول وزن نفرکش دنا توزین پرینتردار

ترازو باسکول وزن نفرکش دنا توزین پرینتردار

آیا ترازو باسکول وزن، نفرکش یا باشگاهی، پرینتردار هستند؟ آیا باسکول های نفر کش قد و وزن دنا توزین، قابلیت پرینت دارد؟ از طریق وب سایت قابل دسترس و خرید و فروش هستند؟
باسکول های نفر کش یا باشگاهی دیجیتالی، اصولاً قفل کن اتوماتیک دارند که تا چند ثانیه بعد از وزن کشی، عدد وزن را ثابت کرده و حدود 10 ثانیه هم نگه می دارند.
اینکه ترازوی دیجیتالی باشگاهی یا نفرکش، بتواند ارقام بدست آمده را چاپ کند، سوالی است که با پیشرفت تکنولوژی ذهن بسیاری از انسانها را به خود مشغول کرده است.
با افتخار اعلام می شود که قابلیت پرینتردار بودن، باسکول های نفرکش نیز، در طراحی و تولید این دستگاه های صنعتی و تجاری، گنجانده شده است.
در حال حاضر فقط ترازو باسکول نفرکش قد و وزن دنا توزین، پرینتردار است و قد و وزن را به تفکیک جنسیت چاپ می کند.خرید و فروش باسکول های نفرکش قد و وزن و وزن تنها، با سکه و بدونه سکه، از طریق وب سایت کسری، امکان پذیر است.
کافیست که از مشاوره آنلاین استفاده کرده و پس از بررسی، انتخابتان و تبادلات مالی، ترازوی نفرکش باشگاهی با فناوری روز دیجیتال را درب باشگاه، کارخانه، تولیدی، مکان تفریحی یا تجاری خود تحویل بگیرید.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

جهت خرید و فروش انواع باسکول های دیجیتال صنعتی و جاده ای، میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس کسری
راه های تماس :
شماره موبایل : 09129728651
تلفن ثابت : 02144140069
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: kasrabaskoul@
پست الکترونیکی : info@kasrabaskoul.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ترازو باشگاهی دیجیتال قد و وزن جدید

قیمت ترازو باشگاهی دیجیتال قد و وزن جدید

آیا می دانید جدید ترین ترازو یا باسکول دیجیتال باشگاهی قد و وزن (مخصوص باشگاه، داروخانه ای، ورزشی) با ظرفیت 300 کیلوگرم در گروه صنعتی وب سایت حاضر تولید و با قیمت خرید بسیار مناسب در دسترس همگان می باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کسری باسکول