باسکول ایران
خانه / باسکول 60 تن / عرضه اینترنتی باسکول 60 تن دیجیتال پیش ساخته بتن آرمه

عرضه اینترنتی باسکول 60 تن دیجیتال پیش ساخته بتن آرمه

شرکت سنجش دقیق کسری، ارائه کننده انواع باسکول با ظرفیت تحمل بار از 10 تن الی 60 تن، از نوع اندازه گیری دیجیتالی و ساخته شده از بتن آرمه، اینترنتی عرضه و پیش فروش می شود.

باسکول ها های دیجیتال
(در ظرفیتهای بخصوص 20 تا 60 تن در داخل ایران) در سه نوع جنس صفحات پلاتفرم، تمام فلز، بتن فلز و یا بتنی پیش ساخته تولید و عرضه می شوند.
نوع باسکول 60 تن ذکر شده در عنوان بالا، در کارخانجات تولیدی از جنس بتن آرمه و به صورت پیش ساخته تولید و در محل سفارش شده عرضه و راه اندازی می شود.
به دلیل سهولت کار مصرف کنندگان این صنعت، در این وبگاه، خرید و فروش باسکول های دیجیتال را به صورت اینترنتی حد مشاوره نیز انجام داده می شود.
اما برای از بین بردن نگرانی خریداران عزیز، کلیه مراحل قرارداد و تراکنش مالی خرید و عرضه باسکول به صورت واقعی به سرانجام می رسد.


کاربرد باسکول های دیجیتال:


باسکول های ظرفیت 60
، برای اندازه گیری وزن انواع و اقسام تولیدات صنعتی و کشاورزی تا 60 تن به صورت کاملا دیجیتال که دقیق هستند انجام می شود، هم چنین در عمده فروشی های بزرگ مانند میدان های میوه و تره بار، در کارخانجات جهت اندازه گیری محصولات تولیدی با حجم بالا، در صنایع تولید و فروش آهن و… مورد استفاده قرار می گیرد.
می توانید سفارشات خود را به صورت تلفنی و به همراه مشاوره رایگان از طریق کارشناس فروش باسکول های دیجیتال پیش ساخته بتن آرمه یا تمام فلزی و یا نیم بتن نیم فلز به انجام برسانید.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

جهت خرید و فروش انواع باسکول های دیجیتال صنعتی و جاده ای، میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس کسری
راه های تماس :
شماره موبایل : 09129728651
تلفن ثابت : 02144140069
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: kasrabaskoul@
پست الکترونیکی : info@kasrabaskoul.com

مطلب پیشنهادی

باسکول دیجیتال باشگاهی

نمایندگی فروش باسکول دیجیتال باشگاهی

باسکول دیجیتال باشگاهی چیست؟ مدل های مختلف باسکول به منظور اندازه گیری وزن به کار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کسری باسکول